Starszy Inspektor ds. BHP Gdańsk, Sopot, Gdynia

Haspe sp.j.
  • Gdynia, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

W związku z rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
Specjalisty ds. BHP.

Oczekujemy:
- Wykształcenia kierunkowego w dziedzinie BHP,
- Znajomości języka angielskiego (atut - warunek nie obowiązkowy),
- Determinacji do własnego rozwoju.

Zakres obowiązków:
- Bieżąca współpraca z przełożonymi,
- Wykonywanie obowiązków służby BHP wynikających z przepisów,
- Bieżący nadzór nad przestrzeganiem przepisów z zakresu BHP,
- Opracowanie i wprowadzanie procedur, instrukcji oraz list kontrolnych pod nadzorem Koordynatora BHP
- Pełne prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem BHP
- Promowanie kultury bezpieczeństwa,

Oferujemy

- Umowę o prace,
- Wdrożenie do prac w naszym standardzie,
- Ciekawy projekt na którym będziesz pracować,
- Zgrany zespół,
- Możliwość rozwoju w firmie,
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
- Szkolenia trenerskie dla pracowników.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)