Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.03.2024

Projektant stron internetowych

Codefia sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

Opis oferty pracy:

Dostarczamy usługi oraz rozwiązania w zakresie projektowania stron internetowych, aplikacji internetowych, aplikacji mobilnych, platform e-commerce oraz z zakresu usług marketingowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników posiadających wiedzę i doświadczenie praktyczne w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych oraz sklepów www z wykorzystaniem Wordpress. Dodatkowym atutem będzie znajomość SEO.

Wymagania

- dobra znajomość technologii webowych t.j. HTML5, CSS, PHP 7, MySQL, JavaScript i bibliotek takich jak jQuery i React
- umiejętność instalacji wtyczek i motywów Wordpress oraz dostosowanie ich na potrzeby zlecenia,
- umiejętność modyfikacji wtyczek i szablonów Wordpress
- doświadczenie w pracy z wizualnymi systemami budowy stron internetowych typu Elementor,
- doświadczenie w pracy z platformą WooCommerce,
- znajomość struktur baz MySQL,
- umiejętność zarządzania serwerem, domeną

Dodatkowe atuty:
- znajomość Photoshop i Illustrator
- doświadczenie z pracą na serwerach opartych na systemie operacyjnym Linux (różne dystrybucje),

Szczególnie pożądane:
- wiedza na temat tworzenia zaawansowanych stron internetowych z wykorzystaniem CMS WordPress,
- wiek do 26 lat

Warunki pracy:
- umowa o dzieło, etat lub B2B
- możliwość pracy zdalnej,

Obowiązki:
- przygotowywanie projektów stron internetowych
- wdrażanie projektów stron internetowych,

Oferujemy

- przyjazną atmosferę i współpracę zespołową,
- udział w ciekawych projektach i tworzeniu koncepcji kreatywnych,
- możliwość rozwoju,

Prosimy o przesłanie CV wraz z linkami do stron, które zostały przez kandydata wykonane samodzielnie oraz dopisanie następujących klauzul w przesłanym CV:

- Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Codefia sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

- Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Codefia sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.