NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Staż w Dziale Ciągłego Doskonalenia oraz w Dziale Technicznym

Zawód: Stażysta
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON - producenta szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric).  W 2005 roku uruchomiliśmy nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje ok. 750 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie m.in. Toyota, Fiat, Iveco, grupa PSA (Peugeot i Citroen), VW, Audi, Ferrari. Ciągle się rozwijamy poprzez realizację nowych projektów.

Opis stanowiska:

  • Wspomaganie prac Działu Systemów i Rozwoju,
  • Wdrażanie druku 3D w zakładzie,

  • Uczestnictwo w udoskonalaniu wizualizacji zakładu,
  • Pomoc w tworzeniu dokumentacji związanej z Lean System,
  • Uczestnictwo w próbach produkcyjnych i opracowywanie wyników,
  • Uczestnictwo w opracowywaniu dokumentacji (w tym rysunków technicznych) wymaganej przez systemy wdrożone w Eaton Bielsko-Biała.

Wymagania:

  • Student studiów dziennych/ zaocznych lub absolwent kierunków technicznych
  • Dyspozycyjność min 4 dni w tygodniu,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Dobra znajomość programu AutoCad, Inventor,
  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing mile widziana.

Firma oferuje:

  • Współpraca ze specjalistami w branży Automotive,
  • Udział w pracach projektowych,
  • Staż płatny (umowa zlecenie),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość nauki języka angielskiego na terenie zakładu,
  • Możliwość korzystania z karty MULTISPORT.

Jak aplikować - informacje