TECHNIK SERWISANT/ MECHANIK

RK Technology
  • Wołomin, mazowieckie pow. wołomiński

Mechanik

Umowa o pracę

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn i urządzeń dla poligrafii, gdzie wiele naszych produktów to produkcja jednostkowa i prototypowa, dlatego będzie to oferta szczególnie atrakcyjna dla osób pasjonujących się techniką.

Zadania:
Montaż urządzeń i testy w siedzibie firmy
Uruchamianie i serwis maszyn u klienta
Proste prace ślusarskie

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub techniczne o kierunku mechanicznym
- umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ślusarskimi
- znajomość zasad mechaniki maszyn i urządzeń
- predyspozycje manualne do wykonywania prac mechanicznych przy montażu
- zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
- operatywność
- dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (połączenie pracy na miejscu z wyjazdami na terenie Polski i Europy)
- prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na cały etat),
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stopnia realizacji zadań,
Nieduży zgrany zespół współpracowników,
Możliwość rozwoju zawodowego.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)