Specjalista ds. systemu bonowego

Wojewódzki Urząd Pracy
  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie działa na rzecz utrzymania aktywności zawodowej mieszkańców województwa małopolskiego, a jednocześnie jest inicjatorem wielu przedsięwzięć o randze krajowej. Pracują tu eksperci m.in. z zakresu poradnictwa zawodowego, podnoszenia kwalifikacji osób dorosłych, badań i analiz sytuacji na rynku pracy, programowania działań, funduszy unijnych, wsparcia przedsiębiorców i pracowników.

To jednostka, tworzona przez ludzi KOMPETENTNYCH, AMBITNYCH, KREATYWNYCH, którym praca daje dużo satysfakcji, a przede wszystkim - od których można się uczyć!

Dążymy do tego, aby każdy nasz pracownik czuł się tu dobrze, działał z pełnym zaangażowaniem, był otwarty na współpracę, rozwój i kreowanie nowych przedsięwzięć. Aplikując w nasze szeregi musisz wiedzieć, że cenimy sobie nie tylko Twoją wiedzę i doświadczenie, ale także umiejętności, predyspozycje i motywacje do pracy w danym obszarze.

Zapraszamy do aplikowania na stanowiska w WUP w Krakowie i dołączenia do grona naszych pracowników!

1. Dlaczego warto być częścią naszego zespołu?

- cenimy sobie stabilizację – gwarancja umowy o pracę;
- korzystamy z elastycznego czasu pracy – możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy godziną 7:00 a 9:00, w okresie letnim 6:00 a 9:00;
- dbamy o wzajemne bezpieczeństwo i komfort pracy;
- mamy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i możliwość ubezpieczenia w zakresie prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;
- za naszą pracę otrzymujemy również dodatkowe wynagrodzenie roczne, dodatek za wieloletnią pracę oraz nagrodę jubileuszową;
- otrzymujemy finansowe świadczenia socjalne np. dofinansowanie do wypoczynku;
- korzystamy z różnych form podnoszenia kwalifikacji odpowiadającym na nasze potrzeby;
- pracujemy w dobrze skomunikowanej lokalizacji – bez problemu dojedziesz do nas wszystkimi formami komunikacji miejskiej;
- dbamy o przyjazną atmosferę oraz wsparcie współpracowników i przełożonego;
- z dużą otwartością angażujemy się w wiele inicjatyw społecznych i integracyjnych.

2. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku specjalisty ds. systemu bonowego:

- Opracowywanie założeń podmiotowego systemu finansowania usług uczenia w miejscu pracy, w tym prowadzenie konsultacji z interesariuszami oraz współpraca z ekspertami zewnętrznymi.
- Tworzenie założeń bazy usług uczenia w miejscu pracy.
- Koordynowanie elektronizacji procesów w ramach projektu.
- Współuczestniczenie w procesie wyłaniania ekspertów oraz operatora systemu bonowego.
- Współpraca z operatorem systemu bonowego.
- Podpisywanie umów z usługodawcami wchodzącymi do podmiotowego systemu finansowania.
- Współpraca z usługodawcami w zakresie mi.in.: przygotowania do realizowania usług uczenia w miejscu pracy oraz tworzenia oferty usług zgodnie z założeniami bazy powstałej w projekcie oraz wymogami jakościowymi MSUES plus.
- Monitoring usług uczenia w miejscu pracy.
- Realizowanie zadań związanych z ewaluacją projektu.

3. Wymagania niezbędne:

- spełnianie wymogów kwalifikacyjnych określonych w ustawie z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1282)

WYKSZTAŁCENIE:
- wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym i nauce
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
- związane z obsługą klienta i/lub współpracą z kontrahentami instytucjonalnymi
WIEDZA DOTYCZĄCA:
- zagadnień związanych z edukacją i kształceniem ustawicznym
- wiedza w zakresie podmiotowego systemu finansowania usług rozwojowych
- zagadnień związanych z zapewnieniem jakości usług rozwojowych
- pomocy publicznej
UMIEJETNOŚCI:
- obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) w stopniu dobrym
- analitycznego myślenia
- interpretowania i analizowania aktów prawnych
- wysokie zdolności komunikacji, w tym pisemnej
obsługi klienta
- współpracy w zespole
- planowania i organizacji pracy
- analizowania i rozwiązywania problemów
- stosowania niestandardowych rozwiązań
- kształtowania procesów pod kątem aktualnych trendów rynkowych oraz umiejętność wykorzystania tej wiedzy w organizacji – świadomość biznesowa
- nastawienie na rozwój własny: doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy
- radzenia sobie ze stresem
CECHY OSOBOWOŚCI:
- kreatywność
- elastyczność
- samodzielność
- zaangażowanie
- rzetelność i terminowość.

4. Mile widziane:

- wykształcenie wyższe o profilu nauk ekonomicznych, społecznych
- studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami
- doświadczenie zawodowe związane z:
-- realizacją projektów dofinansowywanych z funduszy unijnych
-- wdrażaniem podmiotowego systemu finansowania usług rozwojowych
- wiedza dotycząca:
-- małopolskiego rynku pracy
-- zasad polityki regionalnej w zakresie kształcenia ustawicznego
-- ogólna wiedza na temat EFS w tym programów i projektów wdrażanych przez WUP
-- przepisów prawa zamówień publicznych
- umiejętności komputerowe w zakresie systemów zarządzania treścią i bazami danych
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Szczegóły dotyczące wymaganych dokumentów, które musisz przedłożyć podczas składania aplikacji oraz terminu i sposobu aplikowania znajdziesz:

Aplikacje złożone w innej formie, po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)