Czy to Twoja firma?

OŚRODEK KULTURY praca

Zawidów
OŚRODEK KULTURY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy OŚRODEK KULTURY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK KULTURY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OŚRODEK KULTURY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OŚRODEK KULTURY - oferty archiwalne

  • Instruktor ds. plastyki

    OŚRODEK KULTURY
    • Zawidów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie pracowni plastycznej;
      prowadzenie zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi;
      dbanie o wystrój Ośrodka Kultury;
      pełny etat lub 1/2 etatu;
      jedna zmiana 11.00- 19.00 lub 15.00- 19.00 (1/2 etatu);

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: doświadczenie w realizacji zajęć; kreatywność, dyspozycyjność, kultura osobista;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie dla pełnego etatu;
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Główny księgowy

    • Zawidów
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • 2 000 zł / mies.

      prowadzenie kont księgowych, naliczanie listy płac, sporzadzanie deklaracji ZUS,PIT,CIT; kierowanie rachunkowością jednostki; 1/2 etatu na czas zastępstwa; jedna zmiana 08.00- 12.00;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
  • Referent ds. biurowych

    • Zawidów
    • 2 800 zł / mies.

      prowadzenie sekretariatu;
      prowadzenie księgi korespondencyjnej;
      prowadzenie dokumentacji kadr;
      wystawianie faktur VAT;
      tworzenie umów;
      jedna zmiana 08.00- 16.00;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: znajomość programu MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Zawidowie