Czy to Twoja firma?

ORGANIZATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ I WSPIERANIA RODZINY W ZAMOŚCIU praca

Zamość
ORGANIZATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ I WSPIERANIA RODZINY W ZAMOŚCIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ORGANIZATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ I WSPIERANIA RODZINY W ZAMOŚCIU

Praca alert - powiadomienia

Praca ORGANIZATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ I WSPIERANIA RODZINY W ZAMOŚCIU

ORGANIZATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ I WSPIERANIA RODZINY W ZAMOŚCIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ORGANIZATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ I WSPIERANIA RODZINY W ZAMOŚCIU - oferty archiwalne

  • Psycholog

    ORGANIZATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ I WSPIERANIA RODZINY W ZAMOŚCIU
    • Zamość
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wsparcie psychologiczne, diagnozowanie rodzin i dzieci, prowadzenie poradnictwa i terapii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia
      • Uprawnienia: komunikatywność, praca w zespole
      • Inne wymagania: Samodzielna organizacja pracy. Prawo do wykonywania zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Zamość

      1) udzielanie wsparcia dla osób sprawujących rodzinną pieczę zastępczą poprzez poradnictwo psychologiczne i terapię, prowadzenie szkoleń i organizowanie grup wsparcia.
      2) sporządzanie co 2 lata w funkcjonujących rodzinach zastępczych opinii o posiadaniu predyspozycji i motywacji do pełnienia przez te osoby funkcji rodziny zastępczej.
      3) zapewnienie badań psychologicznych kandydatom.
      4) wydawanie kandydatom opinii o posiadaniu predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.
      5) sporządzanie diagnozy psychofizycznej dziecka.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: [Inne] : a) wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia; b) prawo do wykonywania zawodu; c) co najmniej 2 letnie, udokumentowane doświadczenie w poradnictwie rodzinnym; d) pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych; e) niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe; f) dobry stan zdrowia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN

Pracodawcy w Zamościu