Czy to Twoja firma?

Quality and Human Services sp. z o.o. praca

Wykroty
Quality and Human Services sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł badania i rozwój hr / kadry

Oferty pracy Quality and Human Services sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Quality and Human Services sp. z o.o.

  • Operator produkcji

    Quality and Human Services sp. z o.o.
    • Wykroty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Quality and Human Services sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Quality and Human Services sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    • Tychy
    • Agencja Pracy Tymczasowej (numer KRAZ 12366) " Quality and Human Services Sp. z o. o." Poszukuje pracowników do zakładu produkcyjnego

      Pracownik produkcyjny

      Obowiązki

      • Wykonywanie prac zgodnie z zaleceniem przełożonego
      • Przestrzeganie przepisów BHP i p.poż. oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w zakładzie
      • praca w systemie 3 zmianowym lub 4brygadowym
      • montaż poszczególnych elementów,
      • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji,
      • zapewnienie terminowej realizacji zleceń.
      • pracownik jest zobowiązany nadzorować ilość części wadliwych

      Wymagania

      • zaangażowanie
      • obowiązkowość, samodyscyplina
      • komunikatywna znajomość j. polskiego

      Oferujemy

      • umowa o pracę tymczasową
      • premia kwartalna absencyjna
      • premia wydajnościowa

  • Rekruter z językiem rosyjskim lub ukraińskim

    • Tychy
    • Agencja Pracy Tymczasowej (numer KRAZ 12366) " Quality and Human Services Sp. z o. o." Poszukuje pracownika na stanowiskoRekruter

      Rekruter z językiem rosyjskim lub ukraińskim

      Obowiązki

      • Aktywne poszukiwanie nowych kandydatów za pośrednictwem mediów społecznościowych
      • redagowanie i publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie dokumentów aplikacyjnych
      • koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem
      • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia efektywnego i zgodnego z polityką firmy procesu rekrutacji

      Wymagania

      • znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego
      • znajomość języka polskiego
      • mile widziana znajomość języka angielskiego
      • pozytywnego nastawienia
      • samodzielność i inicjatywę w działaniu
      • znajomość obsługi MS Office, obsługi komputera
      • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

  • Operator wózka widłowego

    • Wykroty
    • 3 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa wózka widłowego, zapewnienie komponentów, koordynowanie przepływu materiałów produkcyjnych i komponentów gotowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, umiejętnośc obsługi wózków widłowych UDT, mile widziane osoby nie posiadające uprawnie UDT - będą miały możliwość uzupełnienia kwalifikacji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3300 zł brutto + premia frekwencyjna 400 zł brutto + premia stanowiskowa w wysokości 300 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Wykrotach