Czy to Twoja firma?

Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o. praca

Wschowa
odprowadzanie i oczyszczanie ścieków
Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Operator maszyn

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana
  • Praca przy kwiatach - Dania

    Helper Sp. z o.o.
    • Dania
    • rekrutacja zdalna
    Popularna
    Dodana

Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator oczyszczalni ścieków, pracownik komunalny

    Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o.
    • Wschowa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa urządzeń i maszyn.
      Wymagane uprawnienia do 1KV

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      • Inne wymagania: staż pracy mile widziany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Wschowej