Czy to Twoja firma?

Dom Dziecka im. Tadeusza Kościuszki we Wschowie praca

Wschowa
całodobowa opieka wychowawcza dla dzieci i młodzieży
Dom Dziecka im. Tadeusza Kościuszki we Wschowie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pedagog Wschowa
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Dom Dziecka im. Tadeusza Kościuszki we Wschowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Dziecka im. Tadeusza Kościuszki we Wschowie

Praca Dom Dziecka im. Tadeusza Kościuszki we Wschowie - oferty archiwalne

  • Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucj

    Dom Dziecka im. Tadeusza Kościuszki we Wschowie
    • Wschowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca opiekuńczo-wychowawcza

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: kierunek: pedagogiczne, praca socjalna, resocjalizacja, pedagogika specjalna, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza doświadczenie mile widziane poziom języków obcych: podstawowy komunikatywność, umiejętności pracy z dziećmi, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pedagog

    • Wschowa

      diagnoza dzieci i ich rodzin,
      współpraca ze szkołami oraz PCPR,
      udzielanie pomocy dzieciom w rozwiązywaniu trudnych problemów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika lub pedagogika specjalna
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Wschowej