PHU PROCHŁÓD PAWEŁ KUDŁA

Czy to Twoja firma?

PHU PROCHŁÓD PAWEŁ KUDŁA praca

Wrocław

Od ponad dwóch dekad PHU PROCHŁÓD PAWEŁ KUDŁA jest synonimem niezawodności i innowacyjności w branży wentylacyjnej i chłodniczej we Wrocławiu. Nasza podróż rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek wysokiej jakości usług i produktów, które odpowiadają na potrzeby przemysłu i gospodarstw domowych.

Specjalizujemy się w produkcji przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych, które są sercem wielu przedsiębiorstw, dbając o to, aby ich działalność była nie tylko efektywna, ale i bezpieczna. Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie optymalnej temperatury i cyrkulacji powietrza, dlatego nasze rozwiązania są projektowane z myślą o najwyższych standardach.

Nie ograniczamy się jednak do produkcji. Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi związane z naprawą i konserwacją maszyn, co pozwala naszym klientom cieszyć się długotrwałą i bezawaryjną pracą ich urządzeń. Zajmujemy się także instalowaniem maszyn przemysłowych oraz sprzętu, a nasze doświadczenie w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Rozumiemy również, że nasze domy to miejsca, gdzie komfort i funkcjonalność idą w parze. Dlatego w naszym portfolio znajdą Państwo usługi naprawy i konserwacji urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Nasze usługi są zawsze wykonywane z największą starannością i uwagą na detale.

Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku motoryzacyjnego, oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną pojazdów samochodowych oraz profesjonalne usługi konserwacji i naprawy pojazdów. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić kompleksową obsługę zarówno dla przemysłu, jak i dla indywidualnych klientów.

W PHU PROCHŁÓD PAWEŁ KUDŁA zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności, aby móc oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim zadowoleni klienci, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się spokojem i pewnością, jaką daje współpraca z PHU PROCHŁÓD PAWEŁ KUDŁA.

PHU PROCHŁÓD PAWEŁ KUDŁA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PHU PROCHŁÓD PAWEŁ KUDŁA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU PROCHŁÓD PAWEŁ KUDŁA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHU PROCHŁÓD PAWEŁ KUDŁA

Siedziba główna

Praca PHU PROCHŁÓD PAWEŁ KUDŁA - oferty archiwalne

  • Mechanik

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Autoryzowany partner serwisowy Carrier Transicold w Długołęce zatrudni na stanowisko:

      -mechanik

      -elektromechanik samochodowy

      -serwisant agregatów chłodniczych

      Zakres obowiązków

      -wykonywanie napraw mechanicznych

      -wykonywanie napraw układów chłodniczych

      -wykonywanie podstawowych napraw instalacji elektrycznych

      -wykonywanie przeglądów gwarancyjnych

      -montaż nowych agregatów chłodniczych

      -montaż i serwis ogrzewań postojowych

      Wymagania

      -znajomość podstaw elektryki samochodowej

      -samodzielne wykonywanie prac mechanicznych

      -prawo jazdy kat. B

      -dyspozycyjność

      Oferujemy

      -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników

      -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      -pracę w trybie jednozmianowym

      -szkolenia branżowe

Pracodawcy w Wrocławiu