Coderia

Czy to Twoja firma?

Coderia praca

Wrocław

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i wdrażaniu systemów informatycznych dla małych i średnich firm, zatrudnimy osobę na stanowisko Specjalisty ds. wdrożeń i serwisu. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Coderia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Coderia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Coderia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Coderia

Siedziba główna

Coderia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Coderia
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Coderia - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista ds. wdrożeń i serwisu systemu enova365

    Coderia
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy Konsultantów systemu enova365, którzy po przejściu szkolenia będą specjalizować się w jednym z wybranych modułów: Księgowość, Kadry i Płace, Handel.

      Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@coderia.pl

      Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      Do Twoich obowiązków będą należała obsługa systemu ERP enova365.. Oprócz tego będziesz prowadzić analizy potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań oraz konfigurować i personalizować system enova365. Twoim zadaniem będzie także prowadzenie szkoleń użytkowników z obsługi systemu i wsparcie Klienta po wdrożeniu.

      Wymagania

      • Biegła obsługa programu Excel.
      • Prawo jazdy kat. B

      Mile widziane posiadanie wiedzy merytorycznej jednym z obszarów: kadry i płace, księgowość, handel oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

      Mile widziana podstawowa umiejętność poruszania się w bazach danych MS SQL i znajomość obsługi dowolnego systemu ERP.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie podstawowe 3500 – 4500 zł na start (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności).
      • Premie wypłacane za ukończenie wdrożenia u Klienta i za wykonany serwis.
      • Dowolna forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B.
      • Trzymiesięczne szkolenie.
      • Zapewniamy obiady dla pracowników.
      • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności.
  • Młodszy Programista C#/.NET

    Coderia
    • Wrocław
    • Jeśli posiadasz podstawy związane z programowaniem i chcesz się rozwinąć w systemach ERP pod kątem języka C# – zapraszamy do złożenia oferty.

      Do Twoich obowiązków będzie należała rozbudowa funkcjonalności i tworzenie nowych funkcjonalności dla Klientów w systemie enova365. Otrzymasz możliwość wdrażania własnych pomysłów. Duża samodzielność związana z testowaniem czy integrowaniem modułów systemu, poprawianiem błędów.

      Wymagania

      • Doświadczenie w programowaniu C# w tym na aplikacje mobilne.
      • Wiedza na temat relacyjnych baz danych i języka SQL/T-SQL

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie podstawowe 3500 – 6500 zł na start (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności).
      • Premie zależne od efektów pracy i zrealizowanych projektów.
      • Gwarantowane szkolenie.
      • Udział w ciekawych projektach oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Pracodawcy w Wrocławiu