Czy to Twoja firma?

OPAL-MAR MAREK OPAŁACZ praca

Wola Mielecka
OPAL-MAR MAREK OPAŁACZ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Blacharz Wola Mielecka
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy OPAL-MAR MAREK OPAŁACZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPAL-MAR MAREK OPAŁACZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca OPAL-MAR MAREK OPAŁACZ - oferty archiwalne

  • Blacharz budowlany/monter płyt warstwowywch

    OPAL-MAR MAREK OPAŁACZ
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy montażu płyty warstowej

      Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15. Praca na terenie Mielca i okolic. Pracownik musi dojechać do Woli Mieleckiej na ok. 6:30, pracodawca zapewnia dowóz na miejsce budowy z Woli Mieleckiej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie, mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Woli Mieleckiej