Czy to Twoja firma?

HR CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Warszawa
HR CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy HR CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HR CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HR CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    HR CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca fizyczna na taśmociągu przy kruszarce.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: praca fizyczna na taśmociągu przy kruszarce. Praca na zewnątrz. Praca na cały etat w godz. 7.00-16.00. [Zgłoszenia: tel. 606 388 508; e-mail: biuro@kruszarnia.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie