Czy to Twoja firma?

POLSKO-FRANCUSKIE PRZESDSZKOLE LA FONTAINE praca

Warszawa

W sercu starych, pełnych historii ulic Żoliborza, Polsko-Francuskie Przedszkole Niepubliczne "La Fontaine" jest miejscem, gdzie ponad 400 dzieci w wieku od 2 do 15 lat odkrywa świat poprzez dwujęzyczne wychowanie. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią prestiżowej sieci szkół francuskojęzycznych AEFE, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i ciągłe doskonalenie naszej oferty edukacyjnej.

Nasze przedszkole to nie tylko piękny budynek, to przede wszystkim przestrzeń, gdzie nasze wartości ożywają każdego dnia. Uczymy dzieci otwartości i ciekawości świata, szacunku dla odmienności kulturowej, a także kreatywności i samodzielności w myśleniu. Wierzymy, że zdolność do współpracy, wzajemnego wspierania się i kompromisu to kluczowe umiejętności, które przygotują naszych uczniów do życia w globalnym społeczeństwie.

Nasze dwujęzyczne wychowanie to nie tylko nauka języka. To kształtowanie świadomości językowej, która otwiera drzwi do zrozumienia różnorodności kulturowej. Dzięki temu nasi uczniowie wyrastają na obywateli świata, łączących w sobie elementy kultury polskiej i francuskiej.

Co nas wyróżnia? To zrozumienie i profesjonalizm naszej kadry, która z pasją podchodzi do pracy z wyjątkowo aktywnymi dziećmi. Dwujęzyczni opiekunowie tworzą atmosferę, w której każde dziecko może czuć się bezpiecznie i rozwijać swoje indywidualne talenty.

Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole to miejsce, gdzie dzieci nie tylko uczą się, ale przede wszystkim rosną jako ludzie. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy dzień jest nową przygodą i okazją do odkrywania świata.

POLSKO-FRANCUSKIE PRZESDSZKOLE LA FONTAINE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy POLSKO-FRANCUSKIE PRZESDSZKOLE LA FONTAINE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKO-FRANCUSKIE PRZESDSZKOLE LA FONTAINE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLSKO-FRANCUSKIE PRZESDSZKOLE LA FONTAINE

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
POLSKO-FRANCUSKIE PRZESDSZKOLE LA FONTAINE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Koniecpol
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca POLSKO-FRANCUSKIE PRZESDSZKOLE LA FONTAINE - oferty archiwalne

  • Przedszkolanka

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PRZEDSZKOLE LA FONTAINE POSZUKUJE NAUCZYCIELKI PRZEDSZKOLNEJ DO SWOJEJ PLACÓWKI NA ŻOLIBORZU.

      PRZY STACJI METRA PLAC WILSONA.

      Zakres obowiązków

      • PRACY NA PEŁNE ETATU Z DZIEĆMI OD 2 LAT DO 5 LAT.

      Wymagania

      • ODPOWIEDZIELNOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, RZETELNOŚĆ
      • UMIEJĘTNOŚĆ KOMUNIKACJI Z MAŁYMI DZIEĆMI I ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKĄ
      • KEATYWNOŚĆ I ZAMIŁOWANIE DO PRACY Z DZIEĆMI.

      Oferujemy

      • PRACA W MIŁEJ I PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE
      • SPRZYJAJĄCE WARUNKI ROZWOJU ZAWODOWEGO

Pracodawcy w Warszawie