Czy to Twoja firma?

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Wałbrzychu praca

Wałbrzych
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Wałbrzychu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Wałbrzychu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Wałbrzychu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji-NIEMCY

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Szlifierz

    Armadas BV
    • Holandia
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Monter klimatyzacji!!!

    • Niemcy
    Wygasa

Praca Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Wałbrzychu - oferty archiwalne

  • Sprzątacz/ ka

    Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Wałbrzychu
    • Wałbrzych
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie czystości w wyznaczonych rejonach (m.in. zamiatanie, mycie, oczyszczanie z kurzu, pastowanie i froterowanie, opróżnianie koszy, wietrzenie, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pr/ sprzątaczka

    • Wałbrzych
    • 2 800 zł / mies.

      Utrzymanie czystości w budynku szkolno - internatowym oraz na jego terenie.
      Pracownik może być kierowany do wydawania gotowych posiłków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: sprzątanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na czas określony 01.09.2021 r. - 21.02.2022 r. Godzina zakończenia pracy 20:00

Pracodawcy w Wałbrzychu