Czy to Twoja firma?

WorkProfi KKTI Polska sp. z o.o. Sp. K. praca

Wałbrzych
WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż produkcja / przemysł

Oferty pracy WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Praca alert - powiadomienia

Praca WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Siedziba główna

WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Operator produkcji

    WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp. K.
    • Wałbrzych
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej, praca rotacyjna.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, podstawowe
      • Inne wymagania: Pracodawca jest również zainteresowany zatrudnieniem obywateli z Ukrainy (komunikatywna znajomość języka polskiego).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na czas określony 18 miesięcy Godziny pracy 6- 14, 14-22, 22-06.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • Kąty Wrocławskie

      Pracownik produkcji. Pobieranie z maszyny i pakowanie worków na śmieci w rolkach, kontrola jakości, znakowania opakowań zgodnie z obowiązującymi instrukcjami.

      Praca w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
      Przewidywany okres zatrudnienia: 18 miesięcy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie: podstawowe, staż pracy: brak wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 3 100 PLN
  • Pakowanie produktów (tekstylnych)

    • Świebodzin

      Rozpakowanie paczki ze zwrotem od klienta, sprawdzanie zgodności zwrotu z zamówieniem wyświetlonym na monitorze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Wałbrzychu