Czy to Twoja firma?

Miejski Zakład Usług Komunalnych sp. z o.o. praca

Wałbrzych

Jesteśmy Miejskim Zakładem Usług Komunalnych, Twoim zaufanym partnerem w dbaniu o czystość i środowisko. Nasza historia rozpoczęła się w 2003 roku, a pełną parą działamy od początku 2018 roku, kiedy to oficjalnie rozpoczęliśmy naszą misję wywozu i zagospodarowania odpadów. Zlokalizowani w sercu Wałbrzycha, jesteśmy dumni, że możemy służyć naszej społeczności i przyczyniać się do ochrony naszej planety.

Nasze działania koncentrują się na tym, co najważniejsze – segregacji odpadów i trosce o środowisko naturalne. Wierzymy, że każdy ma swoją rolę w tworzeniu zrównoważonej przyszłości, dlatego też nasze hasło "SEGREGUJ ŚMIECI, DBAJ O ŚRODOWISKO!!!" jest nie tylko wezwaniem, ale fundamentem naszych działań.

Jesteśmy innowatorami w naszej branży. Nasz projekt dotyczący budowy infrastruktury do wytwarzania energii słonecznej jest dowodem na to, że poszukujemy nowoczesnych rozwiązań, które wspierają ekologiczne podejście do gospodarki odpadami. Dzięki współpracy z Wałbrzyskim Klastrem Energetycznym, stawiamy na zieloną energię, która jest przyszłością nas wszystkich.

Nasze usługi to nie tylko wywóz śmieci. Prowadzimy Regionalną Instalację Przetwarzania Odpadów Komunalnych RIPOK oraz Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK, które są wspierane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Dzięki temu, odpady, które do nas trafiają, są przetwarzane w sposób odpowiedzialny i zgodny z najwyższymi standardami ekologicznymi.

Jesteśmy solidnym przedsiębiorstwem, którego wspólnikami są dwie renomowane spółki komunalne. To partnerstwo jest gwarancją naszej stabilności finansowej oraz zaangażowania w lokalne potrzeby.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szczegółowymi certyfikatami, to nasza codzienna praca i zaangażowanie w lokalną społeczność mówią same za siebie. Jesteśmy tu, aby służyć naszym mieszkańcom i zapewniać im usługi na najwyższym poziomie.

Nasza przewaga konkurencyjna? To proste – jesteśmy blisko ludzi i ich potrzeb. Rozumiemy wyzwania związane z gospodarką odpadami i codziennie pracujemy nad tym, aby nasze miasto było czystsze i zdrowsze dla wszystkich.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej misji ochrony środowiska. Razem możemy więcej!

Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

  • Sortowacz

    Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
    • Wałbrzych
    • umowa o pracę
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

Siedziba główna

Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy - żałobnik

    • Wałbrzych
    • Zakres obowiązków

      Czynności związane z usługami pogrzebowymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Pr/ pracownik pomocniczy stabilizacji/kompostowni odpadów komunalnych

    • Wałbrzych
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wałbrzychu