Czy to Twoja firma?

BMKL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Trzebinia
BMKL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Trzebinia
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BMKL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BMKL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BMKL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Młodszy elektryk

    BMKL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Trzebinia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż instalacji elektrycznych, budowa i montaż tras i linii kablowych,
      montaż osprzętu gniazdek i przełączników, montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych, montaż czujników innych urządzeń i oświetlenia, pozostałe prace elektryczne z zakresu podjętych inwestycji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA, Umiejętność czytania schematów elektrycznych, PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki, uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub wyższe, samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, sumienność, punktualność, zaangażowanie, gotowość do wyjazdów służbowych(Śląsk i Małopolska)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: okres próbny 3 miesiące z możliwością pracy stałej
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk/elektroinstalator/elektomonter

    • Trzebinia

      montaż instalacji elektrycznych, budowa i montaż tras i linii kablowych (średnie i niskie napięcie)
      montaż osprzętu i urządzeń sterowania w tym niskonapięciowego, montaż rozdzielnic i szaf sterowania, praca w zakresie automatyzacji i sterowania, obsługa instalacji i systemów elektrycznych oraz urządzeń i maszyn, pomiary elektryczne i przeglądy okresowe instalacji oraz urządzeń, pozostałe prace elektryczne i z zakresu podjętych inwestycji.

      Wymagania

      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B, PAKIET MS OFFICE, znajomość programu CAD, Umiejętność czytania schematów elektrycznych, OBSŁUGA KOMPUTERA
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie kierunkowe elektryczne, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku 2 lata, uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub wyższe, sumienność, punktualność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, gotowość do wyjazdów służbowych(Śląsk i Małopolska) znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki, obsługi i programowania sterowników, znajomość norm i przepisów prawa z zakresu instalacji elektroenergetycznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Trzebini