Czy to Twoja firma?

FIRMA RENO USŁUGI REMONTOWE MUSIAŁ STANISŁAW praca

Tarnowskie Góry
wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
FIRMA RENO USŁUGI REMONTOWE MUSIAŁ STANISŁAW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy FIRMA RENO USŁUGI REMONTOWE MUSIAŁ STANISŁAW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA RENO USŁUGI REMONTOWE MUSIAŁ STANISŁAW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA RENO USŁUGI REMONTOWE MUSIAŁ STANISŁAW - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    FIRMA RENO USŁUGI REMONTOWE MUSIAŁ STANISŁAW
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace wykończeniowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowskich Górach