Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SALEZJAŃSKI OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W TARNOWSKICH GÓRACH

DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ

Oferty pracy SALEZJAŃSKI OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W TARNOWSKICH GÓRACH

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

FIZJOTERAPEUTA
Zawód: fizjoterapeuta   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Tarnowskie Góry
Szczegóły
Zakres obowiązków
fizjoterapia, obsługa komputera,
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, medyczne, kierunek: fizjoterapia
Uprawnienia:
umiejętność obsługi komputera
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ
Zawód: psychoterapeuta   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Szczegóły
terapia zajęciowa w pracowni rękodzieła
Wymagania
średnie zawodowe, medyczne, kierunek: terapeuta zajęciowy
NIE
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - LIECUM
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
wsparcie dzieci z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna
NIE

Adres

ul. Jana Śniadeckiego 1
42-604 Tarnowskie Góry
województwo śląskie
powiat tarnogórski
gmina Tarnowskie Góry

Dodatkowe informacje

NIP: 6452186348
REGON: 24313734000000

Pracodawcy z miasta Tarnowskie Góry