Czy to Twoja firma?

FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN praca

Tarnowskie Góry
SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN - oferty archiwalne

  • Kelner / pomoc kuchenna

    FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN
    • Tarnowskie Góry
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta / pomoc kucharzowi, przygotowywanie dań,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: obsługa klienta, komunikatywność, miła aparycja, / umiejętność przygotowywania podawania dań, istnieje również możliwość zatrudnienia w ramach umowy zlecenie,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowskich Górach