Czy to Twoja firma?

GEBER Sp.z o.o. praca

Tarnowo Podgórne
GEBER Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy GEBER Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GEBER Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GEBER Sp.z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GEBER Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca międzynarodowy c+e

    GEBER Sp.z o.o.
    • Szamotuły
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - terminowy system wynagradzania,
      - bezpośredni pracodawca,
      - elastyczność w planowaniu czasu pracy
      - ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą,
      - karty paliwowe, urządzenia do opłat drogowych,
      - pełne wsparcie dyspozytorów 24h/dobę,
      - praca wyłącznie zgodnie z normami i obowiązującymi
      przepisami,
      - tabor w bardzo dobrym stanie technicznym,
      - koleżeńska atmosfera w odpowiedzialnym i zgranym
      zespole,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: zaangażowanie w pracę , Umiejętność pracy w zespole, wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego, samodzielność, komunikatywność
      • Inne wymagania: - wymagane kwalifikacje zawodowe, badania lekarskie, ADR podstawowe, karta kierowcy, - znajomość czasu pracy, - po zakończeniu umowy na okres próbny możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony, - praca w dni wolne oraz porze nocnej, - mejsce wykonywanej pracy: obszar UE, - wysokość wynagrodzenia brutto 2.800,00zł + dieta, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od umiejętności kwalifikacji zawodowych kandydata,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spedytor międzynarodowy

    • Szamotuły

      - aktywne pozyskiwanie nowych klietów oraz zleceń
      na giełdach transportowych,
      - dbałość o pozytywne i długotrwałe relacje handlowe
      z klientami oraz przewoźnikami,
      - monitoring obsługiwanych zleceń,
      - nadzór nad jakością i terminowością
      procesów transportowych,
      - codzienna obsługa i kontakt z kierowcami,
      przewoźnikami oraz klientami,
      - dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych
      zleceń,
      - rozwijanie bazy klientów i podwykonawców,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: umiejętność analizy i rozwiązywania problemów, zaangażowanie, samodzielność, Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, mile widziane doświadczenie zawodowe
      • Inne wymagania: - wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe, - biegła znajomość języka angielskiego lib/i niemieckiego, - mile widziana znajomość innych języków obcych, - po zakończeniu umowy na okres próbny możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony, - wysokość wynagrodzenia brutto 4.000,00 zł + premia uznaniowa,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Tarnowie Podgórnym