Czy to Twoja firma?

Przedszkole Niepubliczne im. Kubusia Puchatka w Świętoszowie praca

Świętoszów
Przedszkole Niepubliczne im. Kubusia Puchatka w Świętoszowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Niepubliczne im. Kubusia Puchatka w Świętoszowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Niepubliczne im. Kubusia Puchatka w Świętoszowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedszkole Niepubliczne im. Kubusia Puchatka w Świętoszowie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    Przedszkole Niepubliczne im. Kubusia Puchatka w Świętoszowie
    • Świętoszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Praca w systemie zmianowym w godzinach: 06.30-14.30, 07.00-15.00, 07.30-15.30, 08.00-16.00 do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Od 3800 zł + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świętoszowie