Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-hANDLOWO-uSŁUGOWY BAREX IMPORT-EKSPORT praca

Świeradów-Zdrój
produkcja opakowań drewnianych
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-hANDLOWO-uSŁUGOWY BAREX IMPORT-EKSPORT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Drwal Świeradów-Zdrój
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD PRODUKCYJNO-hANDLOWO-uSŁUGOWY BAREX IMPORT-EKSPORT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD PRODUKCYJNO-hANDLOWO-uSŁUGOWY BAREX IMPORT-EKSPORT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁAD PRODUKCYJNO-hANDLOWO-uSŁUGOWY BAREX IMPORT-EKSPORT - oferty archiwalne

  • Operator maszyn stolarskich

    ZAKŁAD PRODUKCYJNO-hANDLOWO-uSŁUGOWY BAREX IMPORT-EKSPORT
    • Świeradów-Zdrój
    • umowa o pracę
    • 3 200-4 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przerób drewna - produkcja tarcicy, elementów palet,załadunek palet, konstrukcja maszyn, porzadkowanie hal produkcyjnych itd.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykszt. min. podstawowe, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto 3200 do 4200.

Pracodawcy w Świeradowie-Zdroju