Czy to Twoja firma?

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. NOSKOWSKIEGO ŚWIEBODZ praca

Świebodzin
PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. NOSKOWSKIEGO ŚWIEBODZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. NOSKOWSKIEGO ŚWIEBODZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. NOSKOWSKIEGO ŚWIEBODZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. NOSKOWSKIEGO ŚWIEBODZ - oferty archiwalne

  • Główna księgowa

    PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA IM. NOSKOWSKIEGO ŚWIEBODZ
    • Świebodzin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 3 500-3 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - Dobra organizacja pracy własnej,
      - Umiejętności związane z prowadzeniem rachunkowości,
      - Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,
      - Dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem, kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dot. operacji gospodarczych i finansowych,
      - Planowanie finansowe w zakresie wydatków rzeczowych, płacowych,
      - Prowadzenie i ciągłe aktualizowanie zgodnie z przepisami dokumentacji finansowo- księgowej,
      - Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji,
      - Przestrzeganie ustaleń określonych w instrukcji kontroli i obiegu dokumentów obowiązujących w szkole.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Inne wymagania: Znajomość programu Płace Vulcan, ZUS- Płatnik, Urząd Skarbowy. Pełne prowadzenie dokumentacji księgowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świebodzinie