Czy to Twoja firma?

RECARO Aircraft Seating Polska sp. z o.o. praca

Świebodzin

W samym sercu województwa lubuskiego, w malowniczym Świebodzinie, znajduje się nasza dumna siedziba - Recaro Aircraft Seating Polska. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się częścią prestiżowej GRUPY RECARO, która jest synonimem jakości i innowacyjności w branży lotniczej na całym świecie.

Nasza historia rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na produkcję stelaży do foteli lotniczych. Z czasem nasze ambicje i umiejętności wzrosły, co pozwoliło nam na rozszerzenie działalności o produkcję kompletnych foteli. W 2018 roku nasze możliwości produkcyjne znacznie się poszerzyły dzięki uruchomieniu własnej szwalni, gdzie z wielką precyzją i dbałością o szczegóły tworzymy pokrowce do foteli lotniczych.

Jako jeden z trzech największych na świecie producentów foteli lotniczych, szczycimy się pozycją lidera na rynku foteli w klasie ekonomicznej. Nasze fotele, przeznaczone do eksploatacji na lotach krótko-, średnio- i długodystansowych, są wynikiem połączenia pasji do doskonałości z zaawansowaną technologią. Współpracujemy z dostawcami i producentami z całego świata, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i dostosowywanie ich do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

Choć nie możemy teraz podzielić się z Wami wszystkimi aspektami naszej działalności, to możemy zapewnić, że każdy fotel, który opuszcza naszą fabrykę, jest symbolem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z naszej roli w podróżach milionów pasażerów na całym świecie i zobowiązani do ciągłego podnoszenia standardów komfortu i bezpieczeństwa.

W RECARO Aircraft Seating Polska wierzymy, że każda podróż powinna być niezapomnianym doświadczeniem, a nasze fotele to pierwszy krok do jego stworzenia. Zapraszamy do wspólnej podróży w świat doskonałego designu, innowacji i komfortu, który jest naszą codziennością.

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy RECARO Aircraft Seating Polska Sp. zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RECARO Aircraft Seating Polska Sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RECARO Aircraft Seating Polska Sp. zo.o.

Siedziba główna

RECARO Aircraft Seating Polska Sp. zo.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
RECARO Aircraft Seating Polska Sp. zo.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zielona Góra
  2. Bielsko-Biała
  3. Elbląg
  4. Skwierzyna
  5. Sulechów
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RECARO Aircraft Seating Polska Sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Monter foteli lotniczych

    • Świebodzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • czynności montażowe (określone dla danego stanowiska pracy / modułu);
      • kontrola wzrokowa używanych materiałów - podzespołów w celu niedopuszczenia do powstania wadliwego produktu;
      • stanowisko pakowania foteli lotniczych: (pakowanie foteli; obsługa suwnic;);
      • stanowisko Linefeeding - terminowe dostarczenie części na linię produkcyjną;
      • wykonywanie innych zadań zgodnych z zajmowanym stanowiskiem i posiadanymi kwalifikacjami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 150 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świebodzinie