Czy to Twoja firma?

TRANSTONE SP. Z O.O. praca

Sulechów
TRANSTONE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dyspozytor Sulechów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy TRANSTONE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANSTONE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TRANSTONE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Dyspozytor transportu samochodowego

    TRANSTONE SP. Z O.O.
    • Sulechów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 120 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      stały kontakt telefoniczny oraz za pomocą komunikatora MDRIVE z kierowcami w języku ukraińskim i rosyjskim; przekazywanie zleceń do realizacji kierowcom; kontrola realizacji zleceń; planowanie i rozliczanie pracy kierowców i pojazdów; kontakt mailowy z kontrahentami polskimi i zagranicznymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane wyższe, rozwinięte umiejętności komunikacyjne, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów, dokładność i systematyczność w realizowaniu zadań, wiedza z zakresu transportu i logistyki, biegła znajomość i obsługa programów MS Office, komunikatora MDRIVE, znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym, znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 120 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zatr. 3 lata
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Sulechów
    • 2 800 zł / mies.

      stały kontakt telefoniczny oraz za pomocą komunikatora MDRIVE z kierowcami w języku ukraińskim i rosyjskim, przekazywanie zleceń do realizacji kierowcom, kontrola realizacji zleceń, planowanie i rozliczanie pracy kierowców i pojazdów, kontakt mailowy z kontrahentami polskimi i zagranicznymi.

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe wymagane w zawodzie, rozwinięte umiejętności komunikacyjne, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów, dokładność i systematyczność w realizowaniu zadań, wiedza z zakresu transportu i logistyki, biegła znajomość i obsługa programów MS Office, komunikatora MDRIVE, znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym, znajomość języka angielskiego na poziomie min. podstawowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Sulechowie