Czy to Twoja firma?

KANCELARIA PODATKOWA FORBIS KRZYSZTOF KOWALCZUK CONCEPT ADVISING praca

Strzelce Opolskie
KANCELARIA PODATKOWA FORBIS KRZYSZTOF KOWALCZUK CONCEPT ADVISING najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KANCELARIA PODATKOWA FORBIS KRZYSZTOF KOWALCZUK CONCEPT ADVISING

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KANCELARIA PODATKOWA FORBIS KRZYSZTOF KOWALCZUK CONCEPT ADVISING

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KANCELARIA PODATKOWA FORBIS KRZYSZTOF KOWALCZUK CONCEPT ADVISING - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    KANCELARIA PODATKOWA FORBIS KRZYSZTOF KOWALCZUK CONCEPT ADVISING
    • Strzelce Opolskie
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń kancelarii podatkowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN

Pracodawcy w Strzelcach Opolskich