Czy to Twoja firma?

STRZELECKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA sp. z o.o. praca

Strzelce Opolskie

Jako STRZELECKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SP. Z O.O., jesteśmy dumnym liderem w dostarczaniu niezawodnych usług wodno-kanalizacyjnych dla mieszkańców Strzelec Opolskich i okolic. Nasza historia, choć nieopowiedziana w szczegółach, jest zapisem zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości usług i dbałości o potrzeby naszych Odbiorców.

Nasza oferta skupia się na kompleksowej obsłudze systemów wodociągowych i kanalizacyjnych, co obejmuje nie tylko ich utrzymanie i naprawę, ale również edukację naszych klientów w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia instalacji przed niskimi temperaturami. To właśnie nasze doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwalają nam dbać o to, by dostęp do czystej wody był nieprzerwany, a systemy kanalizacyjne działały bez zarzutu.

Z kapitałem zakładowym wynoszącym 75 393 450 zł, jesteśmy solidnym i stabilnym partnerem dla naszych klientów oraz ważnym elementem infrastruktury miejskiej. Nasze działania opierają się na głębokim zrozumieniu lokalnych potrzeb i specyfiki regionu, co pozwala nam dostosowywać usługi do indywidualnych wymagań naszych Odbiorców.

Chociaż nie możemy w tym momencie podzielić się pełną historią naszej firmy czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku, jesteśmy przekonani, że nasza codzienna praca i zaangażowanie w dostarczanie usług na najwyższym poziomie mówią same za siebie. Zapewniamy, że każdego dnia dążymy do bycia firmą, która nie tylko dostarcza usługi, ale także buduje zaufanie i bezpieczeństwo wśród naszych Odbiorców.

W Strzeleckich Wodociągach i Kanalizacji Sp. z o.o. wiemy, że woda to życie, a nasza praca ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i dobrobytu społeczności, której służymy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

STRZELECKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport serwis / montaż praca fizyczna

Oferty pracy STRZELECKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca STRZELECKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STRZELECKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SP. Z O.O.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

STRZELECKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
STRZELECKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Strzelce Opolskie
  2. Częstochowa
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca STRZELECKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik działu monitoringu sieci.

    • Strzelce Opolskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie odczytów wodomierzy na terenie gminy Strzelce Opolskie i gminy Jemielnica, odczytywanie wodomierzy metodą wizualną i radiową, z użyciem urządzenia przenośnego, kontrola prawidłowości działania wodomierzy u odbiorców, kontrola poprawności podłączenia nakładki i wodomierza, przygotowanie wodomierzy do wymiany, legalizacji(skręcanie i konfiguracja), weryfikacja nieprawidłowości zgłaszanych przez system odczytowy, wykonywanie dokumentacji fotograficznej zestawów wodomierzowych, wymiana wodomierzy, doręczanie faktur

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, dyspozycyjność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ładowacz

      Zakladunek pojemników z odpadami na śmieciarkę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
  • Kierowca - operator sprzętu

      Praca na stanowisku kierowcy śmieciarki. Teren gminy - Strzelce Opolskie, Jemielnica.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 600 - 4 400 PLN

Pracodawcy w Strzelcach Opolskich