MediComp Usługi Serwerowe Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

MediComp Usługi Serwerowe sp. z o.o. praca

Strzelce Opolskie

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym partnerem sektora medycznego, dostarczając niezawodne wsparcie informatyczne, które pozwala placówkom medycznym skupić się na tym, co najważniejsze – opiece nad pacjentami. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Strzelcach Opolskich, gdzie codziennie pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem innowacji i niezawodności.

Nasza flagowa usługa, „Zdalna mMedica”, to prawdziwy przełom w zarządzaniu procesami medycznymi. Pozwala ona na efektywne wykorzystanie aplikacji mMedica bez konieczności inwestowania w kosztowne systemy informatyczne. To rozwiązanie, które nie tylko ułatwia pracę, ale również generuje znaczące oszczędności finansowe oraz czasowe.

W MediComp rozumiemy, że każda placówka medyczna ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego oferujemy szeroki zakres usług, w tym konsultacje – zarówno telefoniczne, online, jak i bezpośrednie – nadzór nad rozliczeniami z Narodowym Funduszem Zdrowia, zdalne eArchiwum mMedica, wdrożenia aplikacji mMedica, a także szkolenia z zakresu RODO. Wszystko po to, by nasi klienci mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszego podejścia do innowacji. Nasze usługi w „chmurze” to nie tylko nowoczesność, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, które przekłada się na realne korzyści dla naszych klientów. W MediComp zawsze stawiamy na rozwiązania, które są krok do przodu w branży IT dla sektora zdrowia.

Nasza historia to ponad dwie dekady zaufania i doświadczenia, które pozwoliły nam zrozumieć i dostosować nasze usługi do specyficznych wymogów branży medycznej. Jesteśmy tu, aby wspierać, doradzać i ułatwiać codzienną pracę placówek medycznych, bo ich sukces jest również naszym sukcesem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, dla których MediComp stał się synonimem zaufania i profesjonalizmu w obszarze usług serwerowych.

MediComp Usługi Serwerowe Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy MediComp Usługi Serwerowe Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MediComp Usługi Serwerowe Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MediComp Usługi Serwerowe Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Ujazd
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MediComp Usługi Serwerowe Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Serwisant oraz konsultant IT - mMedica

    • Strzelce Opolskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy osoby chcącej pracować w niewielkim, ale stabilnym i zgranym zespole do pracy na stanowisku:

      Serwisant oraz konsultant IT - mMedica

      pełny etat

      Praca od stycznia 2022 r.

      Zakres obowiązków

      • serwis oraz obsługa aplikacji mMedica
      • ewidencja i rozliczanie świadczeń medycznych do NFZ
      • obsługa klienta medycznego
      • udział w pracach wdrożeniowych
      • administracja stacjami roboczymi użytkowników w celu utrzymania ich prawidłowego i ciągłego działania
      • diagnozowanie i usuwanie problemów z funkcjonowaniem sprzętu komputerowego
      • konfigurowanie urządzeń sieciowych
      • wsparcie użytkowników (osobiste lub zdalne) w obsłudze aplikacji medycznych

      Wymagania

      • biegła znajomość instalacji/reinstalacji/konfiguracji stacji roboczych Windows
      • biegła znajomość oprogramowania MS Office oraz oprogramowania użytkowego
      • wykształcenie techniczne co najmniej średnie
      • umiejętność serwisowania oraz konfigurowania sprzętu komputerowego
      • umiejętność pracy w zespole
      • komunikatywność, systematyczność oraz terminowość
      • prawo jazdy kat. B

      Mile widziane

      • znajomość aplikacji mMedica lub innych aplikacji medycznych
      • znajomość i administracja systemami rodziny Linux
      • znajomość i administracja WordPress + html, php
      • obsługa programów graficznych

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
      • zdobycie cennej wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie IT
      • szkolenia i kursy

Pracodawcy w Strzelcach Opolskich