Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane EKO-III sp. z o.o. praca

Stargard

Od ponad trzech dekad, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane "EKO-III" z sercem bijącym w Stargardzie, kreuje przestrzeń, w której rozwija się przemysł i rolnictwo. Nasza historia zaczęła się w 1990 roku i od tego czasu nieustannie budujemy swoją pozycję, specjalizując się w kompleksowym wykonawstwie inwestycji dla sektora rolniczego oraz przemysłowego.

Jesteśmy dumni, że nasz zespół, liczący 27 wykwalifikowanych profesjonalistów, jest siłą napędową naszych sukcesów. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom, jako generalny wykonawca, możemy realizować szeroki wachlarz robót ogólnobudowlanych, zawsze z myślą o potrzebach naszych klientów w województwie zachodniopomorskim.

Nasza działalność to nie tylko budowa obiektów. To tworzenie wartości i przestrzeni, które służą rozwojowi i są świadectwem naszej pasji do doskonałości. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W EKO-III łączymy tradycję z nowoczesnością, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych usług. Mimo że nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, zapewniamy, że stawiamy na solidność, terminowość i jakość, które są fundamentem naszej pracy.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy zbudować coś trwałego – dla biznesu, dla ludzi, dla przyszłości.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane EKO-III Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane EKO-III Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane EKO-III Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane EKO-III Sp. z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane EKO-III Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane EKO-III Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Betoniarz

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane EKO-III Sp. z o.o.
    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcja elementów betonowych -ogrodzeniowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Akordowy
  • Betoniarz

    • Stargard

      produkcja elementów betonowych - ogrodzeniowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
  • Murarz

    • Stargard
    • 4 000 zł / mies.

      Wznoszenie budynków mieszkalnych i hal magazynowych. Praca od 07:00 do 15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętności wymagane na stanowisku budowlanym.Dokumenty wymagane przez pracodawcę-świadectwa pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Stargardzie