BIURO RACHUNKOWE DKS

Czy to Twoja firma?

BIURO RACHUNKOWE DKS praca

Stargard

Biuro rachunkowe DKS

 świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Usługi księgowe, które polecamy poparte są gruntownym wykształceniem kierunkowym właścicieli, oraz wieloletnią praktyką.

BIURO RACHUNKOWE DKS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Stargard
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BIURO RACHUNKOWE DKS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO RACHUNKOWE DKS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIURO RACHUNKOWE DKS

Siedziba główna

Praca BIURO RACHUNKOWE DKS - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. księgowości / księgowy

    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 750-5 000 zł / mies.
    • Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko

      Specjalista ds. księgowości / Księgowy.

      Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mail (z załączonym CV) za pomoca przycisku Aplikuj oraz telefonicznie 91 578 72 84.

      Zakres obowiązków

      Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

      • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
      • prowadzenie ewidencji na potrzeby VAT
      • przygotowanie ewidencji ryczałtowej
      • dobrze zna przepisy z zakresu rachunkowości i podatków

      Wymagania

      Chcielibyśmy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba:

      • zaangażowana,
      • sumienna,
      • dokładna,
      • odpowiedzialna za powierzone zadania.

      Oferujemy

      W zamian oferujemy:

      • pracę w pełnym wymiarze
      • atrakcyjne wynagrodzenie (dostosowane do umiejętności i doświadczenia pracownika)
      • premie okazjonalne
      • szerokie możliwości dalszego rozwoju (np. dofinansowanie szkoleń, itp.)

      Praca w godzinach 8:00-16:00 blisko centrum miasta (dogodny dojazd, możliwość parkowania auta w pobliżu biura).

Pracodawcy w Stargardzie