Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - A & J EWA SŁUPEK

Oferty pracy A & J EWA SŁUPEK

ELEKTRYK

Zawód: elektryk Rodzaj: umowa o pracę
A & J EWA SŁUPEK
Praca na terenie Polski, przy instalacjach energii odnawialnej.
od 4000 zł
UoP brutto/mies.
Stare Miasto
18-11-2020
od 4000 zł

HYDRAULIK / MONTER INSTALACJI SOLARNYCH

Zawód: monter Rodzaj: umowa o pracę
Montaż instalacji hydraulicznych oraz solarnych.
od 4000 zł
18-11-2020
od 4000 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wymagania
Uprawnienia:
Umiejętność instalacji i montażu instalacji solarnej
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH
Szczegóły
Montaż instalacji wod-kan-co
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
NIE
ELEKTRYK
Zawód: elektryk   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
Wymagania
zasadnicze zawodowe, elektryczne
NIE

Adres

28
37-300 Stare Miasto
województwo podkarpackie
powiat leżajski
gmina Leżajsk

Dodatkowe informacje

NIP: 8161548782
REGON: 180896471

Profil działalności:

  • 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.22.Z - Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.29.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.31.Z - Tynkowanie
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 47.77.Z - Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
  • 47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów

  • od 2013-04-26 do 2028-04-26 Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy (wprowadzone przez Starosta leżajski Leżajsk)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 17-10-2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Stare Miasto

Popularni pracodawcy z województwa: Podkarpackie

PRWC
positive HR
Promedica24
MetLife
GRH Polska
armatis-lc
Voice Net S.A.
NESTOR Design
Chairs export