Holis Studio Maciej Sobczyk

Czy to Twoja firma?

Holis Studio Maciej Sobczyk praca

Skarżysko-Kamienna

Holis studio - kreatywne projektowanie.

Biuro projektowe specjalizuje się w projektowaniu budynków, przestrzeni użytkowych, założeń urbanistycznych i krajobrazowych, obiektów inżynierskich oraz wnętrz. Na rynku branżowym z powodzeniem działamy od 2014 roku. Pomagamy inwestorom przejść przez skomplikowany proces inwestycyjny i zrealizować ich marzenia o idealnej przestrzeni do życia, pracy czy wypoczynku.

Holis Studio Maciej Sobczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Holis Studio Maciej Sobczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Holis Studio Maciej Sobczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Holis Studio Maciej Sobczyk

Siedziba główna

Praca Holis Studio Maciej Sobczyk - oferty archiwalne

  • Asystent Architekta

    • Skarżysko-Kamienna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dokumety aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: biuro.holisstudio@gmail.com

      Zakres obowiązków

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

      • sporządzanie projektów architektonicznych.

      Wymagania

      Od kandydata oczekujemy:

      • wykształcenia wyższego / kierunek architektura, budownictwo
      • co najmniej rocznego doświadczenia zawodowego
      • bardzo dobrej znajomości programu Archicad
      • prawa jazdy kat B
      • mile widziana umiejętność tworzenia wizualizacji i koncepcji
      • umiejętności pracy w zespole
      • zaangażowania
      • sumienności
      • precyzji
      • terminowości
      • obowiązkowości
      • samodzielności.

      Oferujemy

      • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • możliwość wyższych zarobków (system premiowy)
      • zdobywanie doświadczenia dzięki pracy przy ciekawych projektach
      • możliwość rozwoju
      • narzędzia niezbędne do pracy

Pracodawcy w Sjarżysku-Kamiennej