Czy to Twoja firma?

HANDEL-SZEJA ALICJA SZEJA praca

Siemianowice Śląskie
HANDEL-SZEJA ALICJA SZEJA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy HANDEL-SZEJA ALICJA SZEJA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HANDEL-SZEJA ALICJA SZEJA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HANDEL-SZEJA ALICJA SZEJA - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodów osobowych

    HANDEL-SZEJA ALICJA SZEJA
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Diagnozowanie i naprawianie samochów osobowych i dostawczych. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok. Praca w Chorzowie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. B. Wymagane doświadczenie zowodowe min.1 rok.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich