Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CENTURION Wojciech Kuźnik praca

Siemianowice Śląskie
sprzedaż hurtowa metali i rud metali
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CENTURION Wojciech Kuźnik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CENTURION Wojciech Kuźnik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CENTURION Wojciech Kuźnik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CENTURION Wojciech Kuźnik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CENTURION Wojciech Kuźnik - oferty archiwalne

  • Magazynier-hakowy

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CENTURION Wojciech Kuźnik
    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów na magazynie (przestrzeń otwarta), wypełnianie dokumentów magazynowych (WZ), współpraca z działem sprzedażny oraz pracownikami, podpinanie materiałów za haki pod załadunki/rozładunki, sumienność i obowiązkowość w podstawowych obowiązkach pracowniczych, dbanie o powierzony sprzęt podręczny oraz przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ. wykształcenie zasadnicze branzowe, umiejętność współpracy z klientami i współpracownikami, umiejęność wypisania dokumentów magazynowych oraz podczepiania materiałów na haki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Inne wymagania: [ wykształcenie zasadnicze branzowe, umiejętność współpracy z klientami i współpracownikami, umiejęność wypisania dokumentów magazynowych oraz podczepiania materiałów na haki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator dźwigu samojezdnego typ polan

      Obsługa dźwigu samojezdnego typ Polan, umiejętność załadunku-rozładunku-przeładunku materiałów stalowych, dbanie o powierzony sprzęt, umiejętność obsługi klienta, umiejętność wypełnienia dokumentów magazynowych, współpraca z pracownikami. Wymagane 2 letnie doświadczenie zawodowe.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa żurawi samojezdnych oraz przenośnych i przewoźnych, dobra komunikacja z klientem i współpracownikami, Dbałość o powierzony sprzęt, dobra koordynacja wzrokowo - ruchowa
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : obługa dźwigu samojezdnego typ Polan [Umiejętność 1] : doświadczenie przy załadunkach rozładunkach stali

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich