Czy to Twoja firma?

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W RZESZOWIE praca

Rzeszów
OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W RZESZOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W RZESZOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W RZESZOWIE

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W RZESZOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W RZESZOWIE - oferty archiwalne

  • Mł. inspektor ds. terapii uzależnień dz. terpeutycznego

    OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W RZESZOWIE
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 312 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRACY ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ SW W ZAKŁADCE PRACA GDZIE PODANE SĄ SZCZEGÓŁOWE I TERMINY W JAKICH NALEŻY SKŁADAĆ DOKUMENTY. kandydat do służby na stanowisko terapeuty ds. uzależnień powinien posiadać jedno z poniższych:
      1. Certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień lub zaświadczenie potwierdzające status osoby uczestniczącej w programie szkoleniowym do uzyskania certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień, albo
      2. Certyfikat psychoterapeuty lub zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu lub możliwość przystąpienia do egzaminu uprawiającego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: CERTYFIKAT: SPECJLAISTA PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ
      • Inne wymagania: [Inne] : kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku mającym zastosowanie w resocjalizacji, w szczególności: resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki, pedagogika specjalna, pielęgniarstwa, psychologii, socjologii, teologii, filozofii, nauki o rodzinie, zdrowia publicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 312 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie