Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo-Usługowa KRISKrzysztof Zaręba praca

Ryki
Firma Handlowo-Usługowa KRISKrzysztof Zaręba najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Ryki
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Firma Handlowo-Usługowa KRISKrzysztof Zaręba

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo-Usługowa KRISKrzysztof Zaręba

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Handlowo-Usługowa KRISKrzysztof Zaręba - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    Firma Handlowo-Usługowa KRISKrzysztof Zaręba
    • Ryki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewóz rzeczy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E, Prawo jazdy kategorii C+E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Ryki

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii C+E, Kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej do kat. C - przewóz rzeczy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN

Pracodawcy w Rykach