Czy to Twoja firma?

REHAMED Marek Samolewicz praca

Rakszawa
REHAMED Marek Samolewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Rakszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy REHAMED Marek Samolewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REHAMED Marek Samolewicz

Praca REHAMED Marek Samolewicz - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    REHAMED Marek Samolewicz
    • Rakszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie zabiegów w zakresie masażu, fizjoterapii, kinezyterapii w warunkach ambulatoryjnych i domowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: Tytuł magistra fizjoterapii, numer prawa wykonywania zawodu, staż pracy mile widziany, ukończony, w trakcie lub planowany kurs PNF

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rakszawa
    • 3 000 zł / mies.

      Wykonywanie zabiegów w gabinecie oraz u pacjenta.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Tytuł magistra fizjoterapii, miejsce pracy: Rakszawa.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Rakszawie