Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DOREX Władysław Cnota praca

Radomyśl Wielki
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DOREX Władysław Cnota najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DOREX Władysław Cnota

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DOREX Władysław Cnota

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DOREX Władysław Cnota - oferty archiwalne

  • Sprzedawca meblowy

    Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DOREX Władysław Cnota
    • Dąbrowa Tarnowska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, sprzedaż mebli , dbanie o asortyment , obsługa komputera i kasy fiskalnej , sporadycznie załadunek i transport mebli do klienta , sprzedaż ratalna.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Praca w godzinach od 09.00 do17.00. Umiejętności: osoba uczciwa , sumienna, kreatywna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radomyślu Wielkim