Czy to Twoja firma?

Main Partners Sp.zo.o. oddział w Pyrzycach praca

Pyrzyce
Main Partners Sp.zo.o. oddział w Pyrzycach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Pyrzyce
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Main Partners Sp.zo.o. oddział w Pyrzycach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Main Partners Sp.zo.o. oddział w Pyrzycach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Main Partners Sp.zo.o. oddział w Pyrzycach - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu osobowego

    Main Partners Sp.zo.o. oddział w Pyrzycach
    • Kotowo
    • umowa o pracę
    • 2 928 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      kierowca samochodu osobowego:
      - przygotowanie pasażerów do jazdy,
      - przewóz pracowników pochodzenia ukraińskiego do pracy, do ich miejsc pobytu, odbieranie ich z lotniska, dbanie o bezpieczeństwo własne i pasażerów, przygotowywanie kierowców i pasażerów do jazdy, tj. ustawianie fotela, zapięcie pasów przez kierowcę i pasażerów.
      Utrzymywanie pojazdu w dobrym stanie technicznym, usuwanie usterek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: - wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 miesiące na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 928 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - umowa - zlecenie, - system jednozmianowy,

Pracodawcy w Pyrzycach