Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SAMPROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy SAMPROL Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KUCHARZ
Zawód: kucharz/szef kuchni   |  Rodzaj: umowa o pracę
Psary
Szczegóły
Zakres obowiązków
Przygotowywanie posiłków oraz imprez.

Praca na jedną zmianę w godzinach od 08:00 do 16:00.
Praca w soboty i w niedziele.

Wynagrodzenie 3000 zł brutto + premia uznaniowa.
Wymagania
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
BARMAN / BARMANKA
Zawód: barman   |  Rodzaj: umowa o pracę
Psary
Szczegóły
Obsługa klientów w restauracji.
Praca na jedną zmianę w godzinach od 12:00 do 20:00.

Praca tylko od piątku do niedzieli.
Wynagrodzenie 3000 zł + premia uznaniowa.
Praca na umowę o pracę na czas określony 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.
Wymagania
NIE
KIEROWCA KAT. B
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Psary
Szczegóły
Rozwożenie posiłków do klientów.
Praca również w soboty i w niedziele.

Wynagrodzenie 3000 zł brutto plus premia uznaniowa.

Wymagania
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
NIE

Adres

ul. Józefowska 35 A / 5
40-145 Katowice
województwo śląskie
powiat Katowice
gmina Katowice

Dodatkowe informacje

NIP: 6342835030
REGON: 360653750
KRS: 0000534112

Dyrektor generalny

Sławomir Kuciński