Czy to Twoja firma?

Makówka Marek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WEBTEX - 1 praca

Przytkowice

produkcja materacy

Makówka Marek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WEBTEX - 1 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy Makówka Marek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WEBTEX - 1

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Makówka Marek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WEBTEX - 1

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Makówka Marek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WEBTEX - 1 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Makówka Marek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WEBTEX - 1 - oferty archiwalne

  • Mechanik maszyn

    Makówka Marek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WEBTEX - 1
    • Przytkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Naprawa maszyn. Praca na jedną zmianę w godz. 8:00-16:00. Wynagrodzenie od 2800 zł brutto miesięcznie (do uzgodnienia). Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Kontakt z pracodawcą osobisty: Przytkowice 1, 34-141 Przytkowice, telefoniczny: 33 870 10 17, CV przesłać na adres e-mail: webtex1@poczta.onet.pl.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie nieistotne, doświadczenie w zawodzie min. 2 lata,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter materacy

      ubieranie, foliowanie, pakowanie materacy. Praca na jedną zmianę w godz. 8:00-16:00. Umowa o pracę na okres próbny. Kontakt z pracodawcą osobisty: Przytkowice 1, 34-141 Przytkowice, telefoniczny: 33 870 10 17, CV przesłać na adres e-mail: webtex1@poczta.onet.pl.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie (możliwość przyuczenia)

      Oferujemy

Pracodawcy w Przytkowicach