Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. praca

Pińczów
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

  • Diagnosta samochodowy.

    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
    • Pińczów
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik palacza.

    • Pińczów
    • Zakres obowiązków

      Dostarczenie surowców do kotłów, usuwanie odpadów powstałych w procesie spalania oraz prace z tym związane, dokonywanie usług naprawczych, remontów, prowadzenie ewidencji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie: zawodowe, średnie, sumienność, pracowitość, odpowiedzialność, dyspozycyjność, mile widziane: uprawnienia na palacza.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 490 PLN

Pracodawcy w Pińczowie