• Pińczów, świętokrzyskie pow. pińczowski

Mechanik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe,średnie zawodowe 4-letnie,średnie branżowe,średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów,Obsługa komputera
  • Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie: średnie, umiejętność obsługi komputera, uprawnienia diagnosty samochodowego, odpowiedzialność, dyspozycyjność, sumienność, pracowitość, kreatywność, mile widziane: doświadczenie zawodowe.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Jest możliwość dostosowania wymiaru czasu pracy lub formy zatrudnienia.
    Możliwość zawarcia umowy o pracę na cały etat lub 1 / 2 etatu.
    Wynagrodzenie godzinowe lub zasadnicze.
    Wysokość wynagrodzenia (brutto): 33 zł. / godzinę lub 5500 zł. miesięcznie.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)