Czy to Twoja firma?

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic praca

Piekary Śląskie
Szpital.
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz Zmianowy

    SMART-HR
    • Siemianowice Śląskie
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic - oferty archiwalne

  • Kucharz/kucharka

    Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
    • Piekary Śląskie
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie posiłków w oparciu o jadłospis przygotowany przez Dział Żywienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: Wykszt. zawodowe kierunkowe, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje zawodowe kandydata, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, odpowiedzialność i rzetelność, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca również w święta i dni wolne godziny pracy: 6.00-14.00, 6.30-14.30, 9.00-17.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magister farmacji

      Wydawanie oraz udzielanie informacji o produktach leczniczych, wyrobach medycznych oraz środkach spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, produktach biobójczych i innych; sporządzanie produktów leczniczych; kontrola daty ważności towarów; wstrzymywanie lub wycofywanie z obrotu produktów leczniczych; prowadzenie dokumentacji obrotu produktami znajdującymi się w aptece szpitalnej; udzielanie informacji o lekach, wyrobach medycznych; pełnienie dyżurów medycznych w dni wolne od pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie, aktualne prawo wykonywania zawodu, znajomość procedur recepturowych, znajomość obsługi komputera, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 186 do 5 478 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na cały lub pół etatu (2 osoby)

Pracodawcy w Piekarach Śląskich