Czy to Twoja firma?

Waldemar Owczarczyk Sklep Ogólnospożywczy praca

Ozimek
Waldemar Owczarczyk Sklep Ogólnospożywczy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Ozimek
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Waldemar Owczarczyk Sklep Ogólnospożywczy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Waldemar Owczarczyk Sklep Ogólnospożywczy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Waldemar Owczarczyk Sklep Ogólnospożywczy - oferty archiwalne

  • U - sprzedawca

    Waldemar Owczarczyk Sklep Ogólnospożywczy
    • Ozimek
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż art. spożywczych, praca na 1/2 etatu lub pełny etat, godziny pracy 8.00-17.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + premia uznaniowa + premia za przepracowaną każdą godzinę
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ozimku