Czy to Twoja firma?

Piękny Ogród Krzysztof Malczyk praca

Otwock
Ogrodnictwo
Piękny Ogród Krzysztof Malczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Otwock
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Piękny Ogród Krzysztof Malczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piękny Ogród Krzysztof Malczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Piękny Ogród Krzysztof Malczyk - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny ( 358 j)

    Piękny Ogród Krzysztof Malczyk
    • Otwock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wycinka drzew, koszenie, grabienie, pielęgnacja, zakładnaie ogrodów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 do 30 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik fizyczny ( 318 j)

    • Otwock

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: -20 zł netto

Pracodawcy w Otwocku