Czy to Twoja firma?

EUROTRANSSPORT S.C. LESZEK I SYLWIA DOMASZCZYŃSCY praca

Otwock
Transport
EUROTRANSSPORT S.C. LESZEK I SYLWIA DOMASZCZYŃSCY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Otwock
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy EUROTRANSSPORT S.C. LESZEK I SYLWIA DOMASZCZYŃSCY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROTRANSSPORT S.C. LESZEK I SYLWIA DOMASZCZYŃSCY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca EUROTRANSSPORT S.C. LESZEK I SYLWIA DOMASZCZYŃSCY - oferty archiwalne

  • Kierowca ( 117 j)

    EUROTRANSSPORT S.C. LESZEK I SYLWIA DOMASZCZYŃSCY
    • Otwock
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem
      zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem,
      przygotowanie pojazdu do transportu oraz
      obsługa codzienna i drobne naprawy usterek pojazdu powstałych podczas jazdy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Prawo jazdy kat. C, MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓW

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochody ciężarowego ( 37 j)

    • Otwock
    • pełny etat

      nadzór nad powierzonym taborem oraz dokumentacją

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 300 PLN

Pracodawcy w Otwocku